Buttony

Aktualności

Lubraniec pokonany.

• autor: nexes, 2018-09-29 18:50

W VII kolejce Kujawy po zaciętym spotkaniu pokonały MGKS Lubraniec 2-1(1-0). Mecz stał na dobrym poziomie, a nasza drużyna pomimo osłabienia kontuzjami i brakiem dwóch zawodników poradziła sobie z przeciwnikiem. Mimo kilku dobrych akcji oraz strzału w poprzeczkę kibice na pierwszą bramkę musieli czekać do 44 minuty kiedy to Dawid Grzelak przedłużył głową piłkę do Michała Dzierżawskiego, a ten wolejem z lewej nogi pokonał bramkarza gospodarzy. W drugiej połowie na listę strzelców wpisał się asystujący przy pierwszej bramce Dawid Grzelak, która na raty, ale w końcu skutecznie umieścił piłkę w bramce MGKS-u.  W 64 minucie padła natomiast kontaktowa bramka dla Lubrańa i zarazem ostatnia w tym spotkaniu.  Nasza drużyna pomimo to miała jeszcze szanse na podwyższenie wyniku tego spotkania, ale zabrakło precyzji i szczęścia, może dlatego że kilku naszych zawodników nadal narzeka na urazy. Najważniejsze jednak że nasza solidna defensywa dowiozła wynik do końca, który pozwolił umocnić się nam na pozycji lidera!

W meczu zabrakło kontuzjowanych Krzysztofa Zientary oraz Przemysława Dunaja, a w 82 minucie z powodu kontuzji boisko opuścił Dawid Igła.

Skład: Gracjan Wojtasik -  Ariel Makowski, Dawid Igła (Dominik Palusiak 82'), Krzysztof Kasiorek, Adam Kasiorek - Mateusz Krzyżański, Dawid Stępiński, Michał Dzierżawski, Mateusz Wojciechowski (Wojciech Bykowski 83') , Krystian Wojciechowski - Dawid Grzelak

Bramki: Michał Dzierżawski 44' oraz Dawid Grzelak 56' dla Kujaw oraz Łukasz Kosiński w 64' dla gospodarzy.

Sędziował:  Edward Przybysz (Inowrocław)

Za tydzień mecz z Tęczą Topólka w Dębiankach, która w VII kolejce pokonała na wyjeździe Wzgórze Raciążek, a bramkę dającą 3 pkt. dał  w doliczonym czasie gry  Paweł Komorowski.