Aktualności

Służewo lepsze w hicie kolejki!

• autor: Messi10, 2017-10-15 22:44

Orzeł Służewo - Kujawy Kozy 1:0(1:0)

Spotkanie IX kolejki włocławskiej A-klasy pomiędzy liderem, a wiceliderem tabeli zakończyło sie minimalnym zwycięstwem drużyny z Służewa 1:0.

Na początek meczu ,,nie wyszliśmy", Służewo od razu nas zdominowało i już na samym początku meczu gospodarze po naszej niepotrzebnej stracie przed polem karnym strzelili nam jak sie okazało decydującą w tym spotkaniu bramkę. Jak i na początku tak i w dalszej części pierwszej połowy gospodarze grali o wiele lepiej o czym może świadczć fakt, że nasza drużyna w pierwszej połowie nie była w stanie sobie stworzyć ani jednej dobrej sytuacji. Druga połowa była zupełnie odmienna, gra się wyrównała a zarazem zaostrzyła. Od początku drugiej części spotkania w końcu doszliśmy do głosu i momentami przejmowaliśmy inicjatywe naciskając gospodarzy, jednak mimo to nadal nie potrafiliśmy znaleźć sposobu na obronę Służewa. Sytuacji bramkowych co prawda zbyt wiele nie stworzyliśmy, ale mieliśmy jedną doskonałą sytuacje 100%, po dobrym strzale z głowy naszego napastnika bramkarz gospodarzy popisał się świetnym refleksem intuicyjnie wybijając piłkę, która już prawie była w bramce. Do końca spotkania walczyliśmy i próbowaliśmy doprowadzić do remisu, ale wiecej sytuacji już nie stworzyliśmy, jedynie mógł nam sie należeć rzut karny po faulu obrońcy gospodarzy na naszym zawodniku, zdaniem naszym i obserwatora spotkania rzut karny nam się należał, ale słabo dziś sędziujący arbiter główny podjął inną decyzje. Z odrobiną szczęścia mogliśmy wywieźć dla nas korzystny remis ze Służewa, jednak trzeba przyznać, że w hicie kolejki gospodarze głównie pod względem sytuacj byli o wiele lepsi i zasłużenie wygrali.