• autor: Daro18, 2011-09-18 20:37

Noteć Gębice : Kujawy Kozy 4:2 (0:2)

Pierwsza połowa 0:2 dla Kujaw...cały mecz 4:2 dla Gębic....

czytaj dalej >>>

Mecz lepiej rozpoczeli gospodarze, którzy dośc często atakowali bramkę Kujaw. Kujawy broniąc się zaczeli wyprowadzać kontraataki. W 22' ku zaskoczeniu gospodarzy Kujawy wyprowadziły kontrę po której piłkę w siatce umieścił Wiśniewski Dariusz. Noteć po straconej bramce ruszyła jeszcze mocniej do ataku co w 29' wykorzystały Kujawy i podwyższyły prowadzenie na 0:2. Autorem bramki został Wiśniewski Dariusz- wpisując się po raz drugi w tym meczu na listę strzelców. Dalsze minuty pierwszej połowy to groźne akcje Noteci. Pierwsza połowa zakończyła się niespodziewanym prowadzeniem Kujaw 0:2.

Drugą połowę tak jak i pierwsza lepiej rozpoczeła Noteć. W 55' gospodarze zmarnowali doskonałą sytuację bramkową. W 58' gospodarze po znakomitej akcji zmniejszyli rezultat bramkowy z 0:2 na 1:2. W 59' sędzia odgwizduje faul dla gospodarzy i w 60' po strzale z rzutu wolnego Noteć doprowadza do wyrównania. Kolejna znakomita akcja gospodarzy kończy się bramką i w 65' Gębice wychodzą na jednobramkowe prowadzenie 3:2. W 66' Kujawy dokonują pierwszej zmiany z boiska schodzi Pawikowski Wojciech a w jego miejsce pojawia się Rogalski Krzysztof. W 73' Noteć podwyższa prowadzenie na 4:2.

SKŁAD KUJAW : P.Kubiak, A.Szymański, D.Szymański, D.Krzyżański, A.Makowski, M.Pilewski, W.Pawikowski (66' K.Rogalski), S.Hełminiak, D.Piotrowski, M.Wdzięczny (81' Braer Marek), D.Wiśniewski