KS KUJAWY KOZY - strona nieoficjalna

11. Start Stawki Start Stawki 8 bz
12. pauza pauza 0 bz

Strzelcy 2010/11

Przedstawiamy klasyfikację strzelców po niedawno zakończonym sezonie 2010/2011 w B klasie Gr.VI bydgoska.

26 - Paweł Stępień (Szadłowice)

20 - Adam Cyrankowski (Gnojno)

19 - Łukasz Stępień (Orłowo)

18 - Michał Kujawa (Kozy)

17 - Damian Sypniewski (Szadłowice), Mateusz Wójcikowski (Sukowy)

14 - Łukasz Pietrowski (Kościeszki)

13 - Szymon Piech (Suchatówka), Jakub Pawlaczyk (Orłowo)

12 - Dawid Górski (Orłowo), Jakub Mrówczyński (Kościeszki), Emil Szymański (Kozy)

10 - Mariusz Kwiatkowski (Kołuda Wielka), Bartosz Pawikowski (Kozy)Robert Kotlarek (Strzelno)

9 - Błażej Wyrkowski (Jaksice), Mariusz Grzegorczyk (Sukowy), Dawid Dworatczek (Kościeszki)

8 - Tomasz Zielas (Suchatówka)

7 - Przemysław Olejniczak (Jaksice), Ariel Olszewski (Suchatówka), Łukasz Głuszek (Sikorowo), Kamil Potrzebowski (Sikorowo), Adam Łaszcz (Szadłowice), Michał Kowalski (Gnojno), Mariusz Mięta (Kołuda Wielka), Łukasz Łaszkiewicz (Strzelno)

6 - Sebastian Kuźmiński (Sikorowo), Łukasz Jaranowski (Orłowo), Marcin Skonieczny (Sukowy), Mariusz Olejniczak (Leszcze), Marek Ciesielski I (Leszcze), Wiktor Szczepaniak (Strzelno)

5 - Marcin Gustaw (Jaksice), Jarosław Janikowski (Gnojno), Dawid Górski (Gnojno), Mateusz Giża (Kołuda Wielka), Marcin Łojewski (Kołuda Wielka), Mateusz Kowalski (Kościeszki), Paweł Dadzibóg (Leszcze), Bartosz Ogrodowski (Leszcze)

4 - Mariusz Miszczyk (Suchatówka), Sławomir Idczak (Sikorowo), Łukasz Bartczak (Sikorowo), Mikołaj Gunerka (Sikorowo), Sebastian Wyrkowski (Gnojno), Arkadiusz Chełminiak (Gnojno), Daniel Kowalski (Gnojno), Mateusz Sochań (Orłowo), Kamil Wieczorek (Sukowy), Paweł Ślawski (Kołuda Wielka), Tomasz Wiktorowski (Kołuda Wielka), Dawid Woźniak (Leszcze), Michał Pilewski (Kozy)Mateusz Grobelny (Strzelno), Tomasz Skiba (Strzelno)

3 - Tomasz Kowalski (Jaksice), Tomasz Szafrański (Suchatówka), Mateusz Więzewski (Suchatówka), Jarosław Owczarek (Sikorowo), Mirosław Wróblewski (Orłowo), Marcin Grzegorczyk (Sukowy), Piotr Mrówczyński (Sukowy), Mateusz Nowak (Kołuda Wielka), Sebastian Piątkowski (Kołuda Wielka), Grzegorz Michniewski (Kołuda Wielka), Andrzej Lisowski (Kościeszki), Maciej Nowakowski (Leszcze), Marcin Zientara (Leszcze), Piotr Kazubowski (Kozy)Radosław Malinowski (Strzelno), Bartosz Pawliński (Strzelno)

2 - Marcin Ruta (Jaksice), Dariusz Nowicki (Jaksice), Daniel Dyrdół (Jaksice), Kamil Janiak (Jaksice), Łukasz Kalbarczyk (Jaksice), Przemysław Olszewski (Suchatówka), Damian Morawski (Suchatówka), Maciej Poświatowski (Suchatówka), Maciej Łożyński (Suchatówka), Tomasz Majtczak (Sikorowo), Bartosz Kujawa (Sikorowo), Mateusz Losik (Szadłowice), Piotr Lewandowski (Szadłowice), Adrian Wyrkowski (Gnojno), Tomasz Kowalski (Gnojno), Michał Sibora (Gnojno), Hubert Karliński (Orłowo), Patryk Janasiński (Orłowo), Daniel Kukuczka (Sukowy), Michał Klawczyński (Kołuda Wielka), Michał Budzyński (Kołuda Wielka), Dawid Chęsy (Kościeszki), Kamil Baranowski (Kościeszki), Kamil Świderski (Leszcze), Mateusz Świderski (Leszcze), Mateusz Koziorowski (Strzelno), Krzysztof Dzikowski (Strzelno), Aleksander Augustyniak (Strzelno), Maciej Nowakowski (Strzelno)

1 - Maciej Bąk (Jaksice), Jarosław Sołomonow (Jaksice), Daniel Pietrzak (Jaksice), Michał Kręcichwost (Jaksice), Dawid Opuchlik (Jaksice), Damian Trzupek (Jaksice), Michał Ciesielski (Suchatówka), Dawid Łada (Suchatówka), Michał Kata (Suchatówka), Mateusz Wójtowicz (Sikorowo), Michał Smoliński (Sikorowo), Mikołaj Rosiak (Sikorowo), Dominik Graczyk (Sikorowo), Rafał Nocny (Szadłowice), Krzysztof Gotowalski (Szadłowice), Dawid Laks (Szadłowice), Artur Urbaniak (Szadłowice), Paweł Marciniak (Szadłowice), Leszek Matyjasik (Szadłowice), Piotr Woltman (Gnojno), Rafał Pawlaczyk (Gnojno), Marek Gralak (Orłowo), Maciej Więcek (Orłowo), Rafał Kaczmarek (Orłowo), Patryk Wójcikowski (Sukowy), Michał Łopaciński (Sukowy), Radosław Rosiński (Kołuda Wielka), Piotr Marcinkowski (Kościeszki), Marcin Jędrzejewski (Kościeszki), Miłosz Nawrocki (Kościeszki), Łukasz Drogowski (Kościeszki), Karol Krzesiński (Kościeszki), Bartosz Matczak (Kościeszki), Jakub Jędrzejewski (Kościeszki), Sebastian Arent (Kościeszki), Paweł Nowaczyk (Leszcze), Robert Matuszak (Leszcze), Krzysztof Rogalski (Kozy), Adam Krzyżanowski (Kozy), Dariusz Szymański (Kozy), Wojciech Pawikowski (Kozy), Mateusz Krzyżanowski (Kozy), Marcin Jóźwiak (Kozy), Dariusz Wiśniewski (Kozy)Marcin Brodala (Strzelno), Mateusz Śliwczyński (Strzelno), Dariusz Patyna (Strzelno), Ariel Grzegocki (Strzelno), Kamil Gazdulski (Strzelno), Sebastian Warzecha (Strzelno), Mateusz Cymerman (Strzelno), Patryk Maciejewski (Strzelno), Michał Ornatek (Strzelno)

samobójcze - 8 (Daniel Dyrdół /Jaksice/ dla Sikorowa, Dominik Graczyk /Sikorowo/ dla Szadłowic, Adrian Wyrkowski /Gnojno/ dla Szadłowic, Jarosław Gralak /Orłowo/ dla Gnojna, Zbigniew Karolewski /Gnojno/ dla Orłowa, Michał Kata /Suchatówka/ dla Kóz, Hieronim Koszacki /Sikorowo/ dla Strzelna, Michał Łopaciński /Sukowy/ dla Szdłowic).

za walkower - 18 (6 dla Sukowych oraz po 3 dla Jaksic, Kóz, Kołudy Wielkiej i Suchatówki)

RAZEM: 635

Na liście strzelców znajdują się nazwiska 154. zawodników. Najwięcej - 20 - z Kujawianki II Strzelno.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Piast BądkowoKujawy Kozy
Piast Bądkowo 2:2 Kujawy Kozy